Hasta Yatağı Kiralama Alpmed Medikal Ümitköy

Hastanede tedavisi tamamlanan hastaların evdeki tedavi sürecinde kullanılması için veya artık hastalıktan dolayı veya yaşlılıktan dolayı yatalak olan hastalarda hasta yatağı kullanılması gerekir. Eğer hasta geçici bir süre bu yatağı kullanacaksa satın almak yerine yatağın kiralanması daha uygun olur. Bu durumda yatakların belli bir süreliğine kiralandığı firmalar vardır. Bu firmalar yatakları genellikle aylık olarak kiralamaktadırlar. Hasta yatağı firmasından modeline bakıp seçtiğimiz yatağımızı eve kadar getirip montaj ve kullanımının anlatılması yapılmaktadır. Tüm bu hizmetlere ekstra ücret alınmamaktadır, kiralama fiyatına dahil olmaktadır. Hasta yatağı kiralama Ankara ilimizde çok kaliteli firmalar tarafından yapılmaktadır. Bu firmalar çok kısa sürede hasta yatağını getirip monte etmektedir.
0552 366 19 79 / 0552 665 70 06

HASTA YATAĞI KİRALAMA ANKARA  |  HASTA KARYOLASI ANKARA
0552 366 19 79  | 0552 665 70 06  |  0541 615 19 79   ALPMED MEDİKAL     

HASTA YATAĞI KİRALAMA ANKARA | HASTA YATAKLARI KİRALANABİLİYOR MU?
Ankara hasta yatağı kiralama hizmeti, Alpmed Medikal Ümitköy tarafından yapılmamaktadır. Alpmed Medikal Ümitköy olarak kendi servis araçlarımız ile hasta yatağı kiralama hizmetini Ankara’da gerçekleştiriyoruz. Hasta yatağı kiralama hizmeti sayesinde birçok hastamız uygun fiyatlara hasta yatağı kullanıp faydalanıyor olsa da, uzun süreli hasta bakım süreçleri için hasta yatağı kiralama hizmetinden faydalanmak mantıklı olmayabilir. 
Evde Hasta Bakım Sürecinde Yaşanabilecek Başlıca Zorluklar Nelerdir?
Hastanın sırt kısmını dikleştirmek yarı oturur pozisyona getirmek için hastanın arkasına yastık koymayı deneyebilirsiniz. Ama bir süre sonra hem hasta hem de hastaya bakan kişi zorlanacaktır.
Hastanın altını değiştirirken eğilerek bakım yapacağınızdan hastaya bakan kişide bel ile ilgili sağlık sorunları doğabilecektir.
Hastanın vücudunda yara oluşmaması için hastanın sağa ve sola döndürülmesi oldukça zor olabilir. 
Hasta sürekli yatıyorsa vücudunda ağrı ve yaralar oluşabilecektir. Kan dolaşımı arttırıcı hasta havalı yataklarına ihtiyaç vardır.
Temel olarak yaşanılabilecek olan hasta bakımı sorunları bu şekildedir. Bu sorunların hepsinin çözümü hasta karyolası ve havalı yatak kullanmaktan geçer. Hastalar için ilk temin edilmesi gereken ürünler kesinlikle motorlu hasta yataklarıdır. Hasta yatağı fiyatları Ankara ‘da bulunan tüm hastalarımızın bütçesine uygun olarak satıştadır.

NOT: Ankara Hasta Karyolası Servislerimiz 7/24 Ücretsiz Kurulum Hizmeti Vermektedir…
 Alpmed Medikal Ümitköy  0552 366 19 79 / 0552 665 70 06

Ankara Büyükşehir Belediyesini oluşturan bu ilçeler: Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle’ dir.
ANKARA HASTA YATAKLARI | TESLİMAT YERLERİ
0552 366 19 79 / 0552 665 70 06
Hasta Yatağı Bala, Hasta Yatağı Altındağ, Hasta Yatağı Çamlıdere, Hasta Yatağı Beypazarı, Hasta Yatağı Çankaya, Hasta Yatağı Ayaş, Hasta Yatağı Kalecik, Hasta Yatağı Etimesgut, Hasta Yatağı Sincan, Hasta Yatağı Gölbaşı, Hasta Yatağı Akyurt, Hasta Yatağı Çubuk, Hasta Yatağı Elmadağ, Hasta Yatağı Keçiören, Hasta Yatağı Haymana, Hasta Yatağı Kazan, Hasta Yatağı Kızılcahamam, Hasta Yatağı Nallıhan, Hasta Yatağı Mamak, Hasta Yatağı Evren, Hasta Yatağı Güdül, Hasta Yatağı Yenimahalle, Hasta Yatağı Pursaklar, Hasta Yatağı Şereflikoçhisar, Hasta Yatağı Polatlı 

Alpmed Medikal Ümitköy 0552 366 19 79 / 0552 665 70 06
Ankara Büyükşehir Belediyesini Hasta Karyolası Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle’ dir.
ANKARA HASTA YATAKLARI | TESLİMAT YERLERİ 0552 366 19 79 / 0552 665 70 06 Hasta karyolası  Bala, Hasta karyolası Altındağ, Hasta karyolası Çamlıdere, Hasta karyolası Beypazarı, Hasta karyolası Çankaya, Hasta karyolası Ayaş, Hasta karyolası Kalecik, Hasta karyolası Etimesgut, Hasta karyolası Sincan, Hasta karyolası Gölbaşı, Hasta karyolası Akyurt, Hasta karyolası Çubuk, Hasta karyolası Elmadağ, Hasta karyolası Keçiören, Hasta karyolası Haymana, Hasta karyolası Kazan, Hasta karyolası Kızılcahamam, Hasta karyolası Nallıhan, Hasta karyolası Mamak, Hasta karyolası Evren, Hasta karyolası Güdül, Hasta karyolası Yenimahalle, Hasta karyolası Pursaklar, Hasta karyolası Şereflikoçhisar, Hasta karyolası Polatlı

Ankara #hastaneyatağı satış kiralama merkezi
Hasta Yatağı Satışları Alpmed Medikal Ümitköy 0552 366 19 79 / 0552 665 70 06